ofis taşımacılığı
#

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul merkezli kurulmuştur. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başlayan yolculuğa depolama, lojistik ve turizm hizmetleride daha sonraki yıllarda eklenmiştir.

#

Tüm taşıma işlemlerinde kullanılan araçlarımız takip sistemli ve bakımlıdır. Aynı zamanda konusunda uzman eğitimli, genç ve dinamik kadromuzun bize verdiği güç ile nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Pendik evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri 444 55 15

Türkiye’nin güçlü taşımacılık gruplarından biri olan Uğur Grup’un öncü şirketi Uğur nakliyat,1978’lı yılların evden eve nakliyat’ta kurumsal kimliği ile  alanında faaliyet göstermek üzere küçük bir şirket olarak oluşmuş ve günümüzde yüze aşkın çalışanı, 50.nin üzerinde özmal araçları ile  devam eden operasyonları ve kendi alanında en iyileri olan Uğur evden eve nakliyat sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.1978 yılında kurulan Uğur Nakliyat  Ltd. Şti., kısa sürede Türkiye’nin taşımacılık firmaları arasında  sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Uğur Nakliyat Kimdir?

  • Uğur şirketler grubu Ayılmaz kardeşler tarafında İstanbul merkezi kurulup daha sonra İzmir,Ankara,Bursa,Antalya,Samsun gibi bir çok ilde distribütörlük oluşturarak  faaliyet alanı otomotiv ,gıda ve taşımacılık sektöründe lider kuruluşlardan biridir.Uğur şirketler grubu en büyük sermaye alanı evden eve nakliyat olarak göstermektedir.50′nin üzerinde özmal araçlar ile Türkiye’nin  her noktasına kesintisiz hizmet sunmaktadır.Özellikle evden eve nakliyat işlerinde  konusunda uzman olan lider kuruluşlardan biridir.Firmanın Türkiye’de şehiriçi ve şehirler arası nakliye söktöründe verdiği kalite hizmetleriyle   ile çözüm odaklı müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Amacımız

  • Uğur Nakliyat  olarak görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı çağdaş teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerinin üstünde  hizmetler sunmaktır.
#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın