ofis taşımacılığı
#

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul merkezli kurulmuştur. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başlayan yolculuğa depolama, lojistik ve turizm hizmetleride daha sonraki yıllarda eklenmiştir.

#

Tüm taşıma işlemlerinde kullanılan araçlarımız takip sistemli ve bakımlıdır. Aynı zamanda konusunda uzman eğitimli, genç ve dinamik kadromuzun bize verdiği güç ile nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliye

Pendik’te bulunan evden eve nakliyat firmamız ihtiyaçlar doğrultusunda sizlerin de desteğiyle hizmet vermektedir.Firmamız kıdemli elemanları ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir biçimde hizmet vermeyi amaçlar.Firmamız, nakliye işleminin ambalajlanma, taşıma, yerleştirme ve monte etme işlerinin her aşamasını eksiksiz bir biçimde yapıp sizleri içi rahat bir şekilde bırakır.Evden eve nakliyat sektöründe dün ve bugün vermiş olduğumuz hizmet kalitemizi yarın daha da ileri bir seviyeye yükseltebilmek için sektörün gerektirdiği ileri teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz.Evden eve nakliyat sektöründe firmamız, deneyimli elemanlarımız, tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha güvenli hizmet için çalışıyor.

İşimizi yaparken müşteri memnuniyetini öncelikli kılıp kusursuz, güvenli bir şekilde işimizi yapıyoruz.Eşyalarınızın hasar görmeden, güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını istiyorsanız öyleyse doğru adrestesiniz.Eşyalarınız gerekli hassasiyet gösterilerek, deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız tarafından gerekli ekipmanlar ve malzemeler kullanılarak tahsis edilen araçlarla beraber yola çıkıyor.Eşyalarınız yola çıkarılmadan önce gelebilecek zararı önlemek amacıyla büyük bir özenle paketlenir ve ardından araçlara sağlıklı bir şekilde yerleştirilir.Güvenilir ekip elemanlarımız ile birlikte aracınız ulaşılması gereken yere gönderilir.

Nakliyat alanında siz değerli müşterimize daha kaliteli bir hizmet sunan firmamız, eşyalarınızın tecrübeli elemanlarımız ve son derecede modern ekipmanlarımız ile taşınması için çalışıyor ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile yarınlara daha sağlam adımlar atıyor.

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın