ofis taşımacılığı
#

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul merkezli kurulmuştur. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başlayan yolculuğa depolama, lojistik ve turizm hizmetleride daha sonraki yıllarda eklenmiştir.

#

Tüm taşıma işlemlerinde kullanılan araçlarımız takip sistemli ve bakımlıdır. Aynı zamanda konusunda uzman eğitimli, genç ve dinamik kadromuzun bize verdiği güç ile nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Pendik Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızın yeni adresine taşınması mı gerekiyor? Sizlere bu konuda güvenli hizmet verebilmek için buradayız!

Eşyalarınızı güvenli ve hasar almadan yeni adreslerine nakil ediyoruz.Tecrübeli ve deneyimli personellerimizle beraber eşyalarınızı yepyeni adreslerine ulaştırıyoruz.Eşyalarına taşınma aşamasında gelebilecek zararları önlemek için eşyalarınızı maksimum düzeyde koruyoruz;Eşyalarınızı taşımadan önce gelebilecek zararları önlemek için ambalaj paketletiyle paketliyoruz.Eşyalarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.Nakliye konusunda uzman personellerimiz eşyalarınıza gerekli önemi ve hassasiyeti göstererek kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunmak için varlığını devam ettiriyor.Tecrübeli ekip elemanlarımız, gerekli ekipmanları kullanarak eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyor.
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima üst düzeyde tutabilmek için gerekli hassasiyeti çalışma potansiyelimize yansıtıyoruz.

Evden eve nakliyat işlerinizde bu kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetimizden yararlanmak sizlere bir telefon kadar yakın.Telefonun diğer ucundaki danışmanımıza ulaşıp detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın