ofis taşımacılığı
#

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul merkezli kurulmuştur. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başlayan yolculuğa depolama, lojistik ve turizm hizmetleride daha sonraki yıllarda eklenmiştir.

#

Tüm taşıma işlemlerinde kullanılan araçlarımız takip sistemli ve bakımlıdır. Aynı zamanda konusunda uzman eğitimli, genç ve dinamik kadromuzun bize verdiği güç ile nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Pendik evden eve nakliyat

Evinizin, eşyalarınızın, ofisinizin yeri mi değişiyor?Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adresine taşınması mı gerekiyor?Pendik evden eve nakliyat olarak sizlere tam bu noktada yardımcı oluyoruz!Eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine teslim ediyoruz!Firmamız, eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırılması gereken yere ulaştırıyor.

Eşyalarınızı daha güvenli ve ekstra hasarsız bir biçimde ulaşması gereken yere ulaştırıyoruz.Tecrübeli ve deneyimli ekip kadromuz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden sağlıklı bir şekilde ulaşması gereken adrese ulaşıyor.Kıdemli ekip elemanlarımız eşyalarına büyük bir hassasiyet gösterip özenle paketleyip ait olduğu araca yerleştiriyor ve ardından eşyalarınız personellerimiz tarafından ulaşması gereken adrese gönderiliyor.Ekip kadromuz ekipmanlarımızla beraber düzenli ve zarar görmeden adresinize iletiliyor ve yerleştiriliyor.

Eşyalarınıza sizler gibi büyük önem gösteriyoruz.Nakliye esnasında gelebilecek hasarları minimum seviyeye indiriyoruz.Deneyimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından eşyalarınız özel ambalajlarla paketleniyor, taşıma esnasında gelebilecek hasarları böylelikle en aza indiriyoruz.Tecrübeli, deneyimli elemanlarımızdan oluşan ekip kadromuz eşyalarınızı paketlemeye geliyor, gerekli ekipmanlarla düzenli bir biçimde eşyalarınızın boyutlarına göre araç filomuzdan araç tahsis ediliyor.Tahsis edilen araca eşyalarınız gerekli hassasiyet çerçevesinde yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola çıkıyor.

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için gereken önemi yaptığı çalışmalara daima yansıtıyor.Eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz andan itibaren eşyalarınız büyük bir önemle gelebilecek zararlardan korunuyor.İçinizde hiçbir kuşku kalmadan, güvenle yeni adresine yolluyoruz.Eşyalarınız yeni adreslerine nakliyat alanında uzman personellerle beraber yollanıyor.Yeni adreslerine hasarsız, kusursuz bir şekilde ulaştırılıyor.
Firmamız, politikalarında müşteri memnuniyetini esas alır.Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için, var olan sınırların da üzerine çıkarak sizlere maksimum düzeyde güvenli ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizler için bir ilkedir.Standartların da üzerinde, içinizde herhangi bir kuşku kalmadan hizmet veriyoruz.Bu hizmetten yararlanabilmek için bizlere ulaşmanız yeterli.Bir telefon kadar yakınınızdayız!

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın