ofis taşımacılığı
#

Uğur nakliyat firması 1978 yıllında İstanbul merkezli kurulmuştur. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başlayan yolculuğa depolama, lojistik ve turizm hizmetleride daha sonraki yıllarda eklenmiştir.

#

Tüm taşıma işlemlerinde kullanılan araçlarımız takip sistemli ve bakımlıdır. Aynı zamanda konusunda uzman eğitimli, genç ve dinamik kadromuzun bize verdiği güç ile nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Pendik Şehirlerarası Nakliyat

Yeni bir şehire mi taşınıyorsunuz?Eşyalarınızın yeni adresine nakledilmesi mi gerekiyor?  Öyleyse sizlere Pendik evden eve nakliyat olarak bir telefon kadar yakınız!

Nakliyat aşamasında eşyalarınız taşınırken oluşabilecek hasarları önlemek için eşyalarınızı büyük bir duyarlılıkla
paketliyoruz ve gelebilecek tüm zararları engelliyoruz.Kıdemli, tecrübeli ekip kadromuz ile birlikte büyük bir hassasiyetle eşyalarınız istediğiniz tarihte, istediğiniz adrese maksimum güvenli bir şekilde ulaştılıyor.Eşyalarınızı taşırken gösterdiğimiz hassasiyet ve duyarlılık sayesinde aklınızda hiçbir kuşku kalmadan
sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Pendik evden eve nakliyat olarak evden eve taşımacılık konusunda sizlere geçmişten günümüze kadar olan süreçte daima güvenli bir hizmet verdik ve ileride de devam etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Uzman ekip kadromuz ve gerekli ekipmanlarımız ile birlikte, eşyalarınızın boyutuna uygun seçilebilecek araç filomuzla beraber büyük bir ihtimam göstererek hizmetimize devam ediyoruz.Bu kaliteli ve güveninizi sarsmayacak hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken telefonlarınızdan bize ulaşacağınız rakamları çevirmek.

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın